Ще один рекреаційний пункт з'явився на лісовій мапі Житомирщини


29.12.2021 12:34 давність новини: 142 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Житомирського ОУЛМГ

«Сучасне нестандартне оформлення, нова кольрова гама, комфортність та ошатність – це те, що вирізняє його з-поміж інших подібних об'єктів в лісах області, -  зауважує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.  - Цього року в лісах області лісівники облаштували 24 нових рекреаційних пунктів, в минулому році майже стільки ж. 
Ми і надалі розвиватимемо цей напрямок роботи, проте за кількістю гнатися не будемо. Насамперед, проаналізуємо, в яких місцях такі майданчики найбільш потрібні, подбаємо, щоб вони всі мали сучасний презентабельний вигляд. Сподіваємося, що таким чином виховуватимемо у їх відвідувачів екологічну свідомість та культуру спілкування з природою.» 
"Сосновий бір" обіч міжнародної траси Могилів-Подільський - Виступовичі на території Ушомирського лісницва Коростенського держлісгоспу презентував сьогодні колегам керівник підприємства Володимир Бадзян.
«Місце відпочинку має настільки привабливий вигляд, що проїхати повз нього і не зупинитися, просто неможливо, - кажуть відвідувачі. – Особливої магічності додають мерехтливі ліхтарики та вогнище   серед зимового лісу. Тут є все і для сімейного відпочинку.» 
Пресслужба Житомирського ОУЛМГ